God Of War 2 PS2

God Of War 2 PS2

0 نظر 2 فروخته شده و فقط 98 عدد باقیست
55,000تومان
کد محصول:
موجودی: در انبار
بازدید 2609 بازدید

Product Description

خرید بازی PS2  God Of War 2 پلی استیشن 2

 

معرفی بازی God Of War 2 PS2


بازی God Of War 2 یک بازی اکشن ماجراجویی هک اند اسلش است که در سال 2007 برای کنسول پلی استیشن 2 منتشر شده است.از بازی های محبوب این سبک میتوان بازی Prince of Persia Warrior Within و بازی   God Of War 1 را نام برد.

این روزها بازاربازیGod Of War  بسیار داغ شده است.چرا که نسخه God Of War PC به تازگی منتشر شده است وبعد از سالها اولین نسخه رسمی برای کامپیوتر باعث خوشحالی هواداران این سری شده است .اکنون پلی به گذشته میزنیم و با بررسی نسخه دوم این بازی با ما همراه باشید.

همه قبول داریم که خدای جنگ یکی از بهترین بازی های منتشر شده برای پلی استیشن 2 است، بنابراین می توانید تصور کنید که اولین بار چقدر هیجان زده سی دی God of War 2  را داخل پلی استیشن 2 گذاشتم.

خدای جنگ 2 ساخته شرکت Santa Monica Studio  با این صندلهای بزرگ چطور می توانست به موفقیت های قبلی خودش ادامه دهد؟ جوابش کمی عجیب است دوستان، چون گاد آف وار 2 با افزایش همان چیزهایی که دوست داشتیم یعنی: خون، معما، نمایش سینمایی و راندهای پانزده دقیقه ای، قسمت اول را ادامه داده است.; گیم پلی بازی God Of War 2 PS2

 

لطفا ما رادر آپارات دنبال نمایید

شخصیت پردازی و داستان بازی God Of War 2


اگر خط داستانی PS2    God of War 2 را به عنوان یکی از جذابیت‌های اصلی عنوان نکنم، کوتاهی کرده ام.

روح اسپارتا: مثل قسمت اول یعنی God Of War 1 ، در این بازی  داستان، کلید ماجراست. کریتوس به دلیل اینکه کمی بیش از حد با مردم سیاره زمین (مخصوصاً جنگجویان زادگاه قدیمی اش، اسپارتا) رفت و آمد می کند، خدایی خود را از دست داده است.

ببینید، زئوس وقتی صحبت از شورش یا سرکشی مردم (به ویژه خداپرستان تابع او) باشد حساس می شود. همانطور که وقتی کریتوس بر خلاف فرمان زئوس به عنوان قدرتمندترین خدای المپ و بر علی رغم میل خدایان به اسپارتا کمک می کند، زئوس سعی می کند با گیر انداختن کریتوس در داخل تیغه المپ، خدایی را از او بگیرد.

 این موضوع کریتوس را بی نهایت خشمگین می کند. اما کریتوس برای پس گرفتن قدرت خدایی از زئوس به تنهایی به راه می افتد تا کمک پیدا کند و قبل از اینکه بتواند این کار را بکند تایتان باستانی که گایا نامیده می شد او را پیدا می کند.

برای شما که با اساطیر یونان آشنایی ندارید، تایتان ها والدین خدایان المپیا بودند پیش از آنکه زئوس به دلیل خورده شدن تمام برادران و خواهران توسط پدرش تایتان کرونوس، دیوانه شود و شروع به کشتن(یا تبعید و زندانی کردن و ... کارهای مختلف دیگری که هیچ کدام اصلا خوب نبودند) خدایان کند.

گایا که از دیوانگی و شخصیت سلطه گر زئوس خسته شده است، تصمیم می گیرد به کریتوس کمک کند تا یک بار برای همیشه زئوس را شکست دهد. برای همین، کریتوس باید با خواهران سرنوشت در قصر جزیره ای منزوی خود ارتباط برقرار کند و خواهران را متقاعد کند که زمان را به عقب برگردانند تا بتواند یک پای تیغه المپ را در شکم زئوس فرو کند.


 

محل Urns های مخفی God Of War 2

 

گرافیک فنی و هنری(بصری) بازی God Of War 2 PS2


به بیان ساده، این بازی تا آنجا که به معیارهای تولید و هنر مربوط می شود، با هالیوود رقابت می کند. هر قطعه از مبارزه جهنمی کریتوس، با عشق ساخته شده است و حال و هوای بازی به طرز محشری از صفحه تلویزیون بیرون می زند. کیفیت گرافیکی بازی باور نکردنی است، آنقدر که گاهی زیر میزم را نگاه می کردم تا مطمئن شوم که این بازی را به جای PS2 روی PS3 بازی نمی کنم.

در کمال شگفتی، سیستم دوربین ثابت به کار رفته در این نسخه  به ندرت از ارائه یک تجربه بازی سینمایی شگفت انگیز کوتاه می آید. در حالی که من معمولاً از دید سینمایی ثابت خوشم نمی آید، God of War 2 موفق می‌شود دوربین را ثابت نگه دارد در حالی که همیشه بهترین دید را از مبارزات ارائه می‌دهد. یک شاهکار باشکوه که شایسته خود خدایان است، جای تعجب نیست که زئوس چنین حریف حسودی است.

وقتی کریتوس به آرامی روی بال‌های ایکاروس روی زمین به گردش در می آید، می‌توانید پرهایی را که از بال‌های چوبی جدا شده و به پایین شناور می شوند تشخیص دهید. همین جزئیات ریز است که جزئی نگری فوق‌العاده God of War 2 را نشان می‌دهد.

دیدن این بازی هیجان انگیز و در عین حال خشن است، بنابراین کسانی که نسبت به رده سنی بالای 17 سال بازی ها تردید دارند شاید بخواهند به طور کلی از این بازی صرف نظر کنند. تقریباً هر حمله ای در God of War 2 خونین و وحشتناک است، بنابراین اگر هر 30 ثانیه یک بار انتظار یک غافلگیری را نداشته باشید اوقات وحشتناکی را پشت سر خواهید گذاشت. اما، اگر از خشونت فوق العاده هنرمندانه لذت می برید، God of War 2 یک شاهکار است.

از اولین نگاه شما به Steeds of Time تا آخرین وداع شما با اطلس غول پیکر و غرق ماگما، God of War 2 شما را در تصاویر خارق العاده و مناظر گسترده حماسی غرق می کند. هیچ کجا از خود نپرسیدم که آیا جزء خدایان توانا هستم یا نه.


تمام آیتم های مخفی God Of War 2 PS2

 

موسیقی و صداگذاری God Of War 2 PS2


در کل بازی و خصوصاً مرحله ای که در آن کریتوس در تعقیب خواهران سرنوشت سوار بر پگاسوس می‌شود موسیقی متن بسیار جذاب است. صداگذاری شخصیت های داستان فوق العاده و طبیعی است. صدای برخورد ضربات شمشیر و مبارزات کاملا طبیعی و حماسی است.


گیم پلی بازی God Of War 2 PS2


داستان اسلش: اگرچه خدایی از کریتوس گرفته شد، اما کریتوس در طول تلاش خود برای سرنگون کردن زئوس مقداری از آن را دوباره به دست می آورد. همانند نسخه قبلی خدای جنگ، مبارزه در God Of War 2 پلی استیشن 2 از اسلش ها، حملات هوایی و پایان دهنده های ویرانگر نشات گرفته است. کریتوس مانند گردبادی از تیغ‌های تیز می‌چرخد و برای دشمنانش یک کابوس است، اما کنترلش رویایی است. او می‌تواند علاوه بر تیغه‌های قوی خود، سلاح‌های دیگری نیز به دست آورد، از جمله یک چکش پر قدرت بربر و نیزه سرنوشت (هر کدام با ارتقاها و حرکات ترکیبی مخصوص به خود). با تحویل گوی‌های اضافی که می‌توان برای ارتقای زرادخانه سلاح‌های خدا شکن به کار گرفت، فنون ترکیبی موفقی به کریتوس اعطا می شوند. افزودن آپشن قلاب گیر به آتنا بلیدز یک شاهکار است، تا زمانی که مجبور به حل یکی از معماهای پی در پی و وحشتناک نشوید اینطور فکر نمی کنید، خوشبختانه فقط چند بار با این معماها مواجه می شوید.

برای نابود کردن دشمنان بزرگتر و هر خدا، ترتیب و ترکیبی از دکمه ها لازم است. در برخی موارد، مانند Cyclops، فشردن چند دکمه پشت سر هم به کریتوس قدرت خاص می‌دهند و لازم نیست شاخ غول بشکنید. با این حال، وقتی در مقابل یک خدا قرار می‌گیرید، بهتر است واکنش های خود را سریع کنید، زیرا برای بردن از آنها به واکنش بی‌عیب و نقص انگشتان در کسری از ثانیه نیاز دارید.


 

همچنین در مرحله ای از بازی God of War 2، کریتوس در تعقیب خواهران سرنوشت بر پگاسوس سوار می‌شود. در طول مراحل پروازی، با چرخاندن و فشار اهرم های دسته بازی میتوان فنون مرگ آور سریعی اجرا کرد. هنگامی که کریتوس کمی از جان دشمن پرنده اش بکاهد، می‌تواند به پشت گریفون‌های دشمن بپرد و بال‌های آنها را در هوا قطع کند. با این حال، پرواز کردن به مرحله پگاسوس ختم نمی‌شود. در اواخر بازی هم کریتوس با بال هایی که از ایکاروس گرفته است برای مدت کوتاهی پرواز می کند.

به طور کلی، God of War 2 به اندازه نسخه قبلی خود عالی است و حتی در برخی قسمت ها از آن فراتر رفته است.

 معماها حتی از نسخه اول سخت تر هستند، و من متوجه شدم که بیش از یک بار در حال فراخوانی شکارچی‌های مغزی Soul Reaver اصلی هستم. تنها انتقاد واقعی من از God Of War 2 پلی استیشن 2 این است که در مراحل پایانی کمی سطح پایین می شود. نمی‌خواهم با ارائه جزئیات زیاد بازی را برایتان لو بدهم، اما باید بگویم که برخی از مراحل بعدی با قرار دادن کریتوس در موقعیت‌هایی که به طرز دیوانه‌کننده‌ای آزاردهنده هستند، چالش برانگیزند.

 هنگامی که برای بلند کردن یک سکو مجبور هستید یک اهرم را از چند دور بچرخانید، اما این موجودات کوچولو با پرتاب یک آتشدان که شما را به زمین می زند حتی پنج ثانیه هم به شما فرصت نمی دهند (و هر ذره پیشرفتی که در چرخاندن اهرم مزاحم کرده اید از بین می برد)، متوجه خواهید شد که در مورد چه چیزی صحبت می کنم.


 

 خب من نمی‌توانم بازی را به خاطر سخت بودن سرزنش کنم، مهم نیست که چقدر سطح پایین به نظر می‌رسد که کریتوس را در چنین موقعیت باختی قرار می‌دهد. بدون شک، شما نیازی به خواندن نقدهای من از این شاهکار سرگرم کننده ندارید، چون در حال نقشه کشیدن برای خرید God Of War 2 پلی استیشن 2 از فروشگاه بازی هستید.

در هر صورت، بیشترین چیزی که می‌توانم بشنوم تأیید آن چیزی است که قبلاً در موردش تردید داشتید:

 God of War 2 یک تجربه فوق‌العاده از چیزهایی است که نسخه اصلی را به طرز شگفت‌آوری هیجان‌انگیز کرده بود (و حتی چند شگفتی که شما انتظارش را ندارید. ).

من God of War 2 را با شاهکارهای کلاسیک قبل از کلش ری هریهاوزن مقایسه می‌کنم (اگر نمی دانید او کیست، روی لینکش کلیک کنید، مهم است به خصوص که جیسون و پشم طلایی او (بدون آرگونات) ظاهر می شوند. در این آخرین روزهای PS2، شما نمی‌توانید کاری بهتر از God of War 2 انجام دهید.

 


ترفند ها رمز ها و نکات بازی God Of War 2

 

توجه برای اجرای کد ها ی بالا باید دیسک  کد بریکر را داشته باشید

 

Challenge Of The Titans Mode

بازی را با هر درجه سختی کامل کنید تا در قسمت  treasures باز شود.

Unlock Titan difficulty mode

بازی را با هر درجه سختی کامل کنید

Arena Of The Fates

Receive Titan rank on The Challenge Of The Titans to unlock in the Treasures section

Challenge Of The Titans mode

Successfully complete the game to unlock the Challenge Of The Titans mode.

 

High Definition mode

Before the "Sony Computer Entertainment Presents" screen appears, hold L1 + L2 + L3 + Square + Circle. If you entered the code correctly, the letters on that screen will turn purple

 

 

به دست آوردن Urns

 

Urn Of Gaia: این Urn در Rhodes مرحله اول.یافت می شود. بلوک سنگی را که با پرنده طلایی در بالا هل می‌دهید، بردارید، که ابتدا باید آن را بشکنید تا مقداری Red Orbs بدست آورید، و آن را بین کریتوس و دروازه فشار دهید. در حالی که کریتوس روی دکمه باز کردن دروازه است، بلوک را به طرف دیگر ضربه بزنید و سپس به سرعت زیر دروازه بغلتانید. سپس، بلوک را به سمت راست فشار دهید و در پس‌زمینه، سه صندوقچه  را روی یک طاقچه خواهید دید. بلوک را به آن ناحیه فشار دهید و دوبار بپرید، سپس خود را بالا بیاورید. این Urn به شما امکان می دهد ده برابر بیشتر از حد معمول تعداد Orbs به دست آورید.

Urn Of Prometheus: این Urn در Atlas یافت می شود. وقتی از زیر بغل او آویزان می شوید، برای ادامه باید دو stalactites را بشکنید، اما یکی دیگر هم وجود دارد که می توانید بشکنید. آن را بشکنید و سپس سوراخ را به سمت بالا دنبال کنید تا یک قفسه سینه قرمز و Urn پیدا کنید. این Urn به شما خشم نامحدودی از تایتان ها می دهد.

 

Urn Of Fates: حالت Challenge Of The Titans را با درجه "Mortal" یا بهتر با موفقیت کامل کنید. این Urn زمان کمبو متر اختصاص داده شده شما را افزایش می دهد تا بتوانید کمبوهای بیشتری را انجام دهید.

 

Urn Of Poseidon: حالت Challenge Of The Titans را با رتبه "Spartan" یا بهتر با موفقیت کامل کنید.

 

Urn Of Olympus: در نزدیکی منطقه ای که به Spear of Destiny میرسید، مجسمه کاهنده زمان را بگیرید و آن را نزدیک لبه آب از جایی که برای اولین بار آمده اید هل دهید. سعی کنید آن را طوری بسازید که بتوانید زمان را با کندی از سمت دیگر استخر شروع کنید. سپس، R1 را روی استخر دیگر فشار دهید و به اتاقی که Urn در آن قرار دارد بغلتانید. این Urn به شما جادوی بی نهایت را در اختیار شما قرار میدهد.

 

 

Effect

 

درصورت اجرا نشدن با دسته 2 هم تست کنید

 

L3, L1, L1, L1, L2, R1, X, R2, Triangle, R2, Triangle

At Main Menu, enables in-game flicker.

 

L3, R2, L2, R2, R1, L2, R1, L1, R2, Triangle, R2, Triangle

At Main Menu, Unlock Costumes, Difficulties, Treasures

 

L3, R2, L2, R2, R1, L2, R1, L1, R2, Triangle, R2, Triangle

At Select Menu in-game, unlock all spells/items at max level


خرید بازی ازفروشگاه ایران بازی سنتر چگونه است؟

خرید بازی از فروشگاه ایران بازی سنتر بسیار آسان است.برای خرید بازی God Of War 2 روی خرید درب منزل زیر عکس بازی کلیک کنید اطلاعات خود را تکمیل نمایید و ثبت سفارش را انجام دهید.سفارش شما پس از آماده سازی در سریعترین زمان ارسال میگردد.

 

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

When you order from onixcartshops.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart
--INF%

Battlefield 2 Forgotten Hope

45,000تومان    0تومان  
-18%

Battlefield 2 Nation at War 6

40,000تومان    49,000تومان  
-5%

Reign Conflict of Nations

42,000تومان    44,000تومان  
-9%

StarCraft 2 Wings of Liberty

49,000تومان    54,000تومان  
-20%

The Settlers 7 Paths to a Kingdom

39,000تومان    49,000تومان  

Toy Story Mania

49,000تومان
God Of War 2 PS2

God Of War 2 PS2

55,000تومان