» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای کامپیوتری (PC Games)
جدید ترین و جذاب ترین بازیهای کامپیوتری روز جهان - بازی های کامپیوتری

» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای پلی استیشن (PlayStation Games)
کمیاب ترین و جذابترین بازیهای پلی استیشن جهان - بازی های پلی استیشن 1 و2

» مرکز فروش بازی ایران : جدیدترین بازیهای جهان (New Games)
جدید ترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - جدیدترین بازی ها

» مرکز فروش بازی ایران : پرفروشترین ها (Best Games)
پرفروشترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - بازی های ایرانی و خارجی
Free & Open-Source Scalable & modular Light & fast Sleek & intuitive interface

انواع بازی ها:


سبد خرید شما:

0 قلم
 جستجوی بازی:


اطلاعات:


پرفروشترین بازی ها:
 
فروشگاه مرکز فروش بازی ایران

Castlevania Lament Innocence با کاور کامل و چاپ روی دیسک

Castlevania Lament Innocence با کاور کامل و چاپ روی دیسک
برای گسترش یافتن کلیک کنید
قیمت: قیمت:42,770 تومان
دست رسی: موجودی
مدل: <b>Notice</b>: Undefined variable: j in <b>/home/iranbazicn/domains/iranbazicenter.com/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b><b>Notice</b>: Undefined index:  in <b>/home/iranbazicn/domains/iranbazicenter.com/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b>
درجه ی میانگین: بدون درجه

خرید بازی Castlevania Lament Of Innocence PS2   پلی استیشن 2

 

 

 

معرفی بازی Castlevania Lament of Innocence

بازی Castlevania Lament of Innocence  یک بازی اکشن ماجراجویی هک اند اسلش اس که توسط Konami  در سال 2003  برای پلی استیشن 2 عرضه شده است. از بازی های مطرح اکشن هک اند اسلش میتوان بازی جذاب Castlevania Curse of Darkness  و بازی God Of War 2 را نام برد.

داستان بازی Castlevania Lament of Innocence PS2

داستان Castlevania: Lament of Innocence  پلی استیشن 2  در قرن یازدهم می‌گذرد و بازیکنان را ده قرن به گذشته سوق می‌دهد و آن‌ها را در نقش لئون بلمونت، پدر قبیله افسانه‌ای بلمونت و اولین نفر در صف طولانی شکارچیان خون‌آشام‌های خانواده قرار می‌دهد. لئون با فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی که در طول جنگ‌های صلیبی تحت کنترل ظالمانه روحانیون بود، در شرف نامزدی با محبوبش سارا است. با این حال، هنگامی که معشوق جوانش در یک عصر سرنوشت ساز ناپدید می شود، لئون برای نجات او به راه می افتد.

بازی شروع می‌شود و داستان شخصیت شما، لئون بلمونت، مرد شجاعی که توانایی‌های رزمی‌اش در درجه دوم قرار نداشت را بازگو می‌کند. ماتیاس، تاکتیک‌دان و دوست نابغه‌اش، به او هشدار داد که سارا، نامزد لئون، ربوده شده و به قلعه آورده شده است. لئون از عنوان خود صرف نظر می کند و برای نجات معشوقش می رود. به دلیل ساده لوحی لئون، او بدون تجهیزات به سمت قلعه می رود و در نهایت با رینالدو، کیمیاگری که در جنگلی زندگی می کند که توسط خون آشام ها اداره می شود، ملاقات می کند. او شلاق خود را در اختیار لئون قرار می دهد و او را در مورد کار در دست انجام با خبر می کند.

والتر خون آشام به دلیل فرستادن چالش ها به مردان قوی معروف است و چالش های او بیان می کند که ابتدا باید پنج هیولای خود را شکست دهد تا بتواند خودش با رئیس قلعه روبرو شود. این یعنی پنج مرحله و رئیس بزرگ برای ما: انگل مرده، گولم، مدوسا، سوکوبوس و یواخیم. رئیس های بیشتری وجود دارد، اما آنها اختیاری هستند. از آنجایی که هر رئیس با یک صحنه کوتاه معرفی می شود، من تمام لذت را برای شما خراب نمی کنم. قبل از اینکه بتوانید با این باس ها روبرو شوید، باید چندین کار را انجام دهید تا به آنها برسید.

 

 

تریلر بازی Castlevania Lament of Innocence PS2

 

 

 

گیم پلی بازی Castlevania Lament of Innocence Playstation 2

درک کنترل‌های بازی بسیار آسان است و پس از انجام آموزش، می‌توانید کنترل‌ها را به دست آورید. کنترل بازی همانند Castlevania Curse of Darkness  است که عبارتند از: مربع: شلاق سبک/بررسی/تأیید، مثلث: شلاق سنگین، دایره: زیر سلاح/لغو، X: پرش/تأیید، R1  یا R2: نگهبان، L1: پنجره گوی، L2: دایره یادگاری، و راست آنالوگ: پنجره زمان واقعی. چیزی که این کار را پیچیده تر و پیشرفته تر می کند، پنجره زمان واقعی است، ویژگی که به طرز فوق العاده ای انجام می شود و من هنوز در بازی های دیگر ندیده ام. در یک نبرد واقعی، شما نمی توانید مبارزه را متوقف کنید تا بتوانید یک کیت دارویی بگیرید، چه رسد به اینکه زمان استفاده از آن را داشته باشید. Castlevania Curse of Darkness  این مورد را در نظر گرفته و پنجره زمان واقعی را ایجاد کرده است تا در حین مبارزه، شما باید آیتم های خود را تجهیز کرده و با استفاده از آنالوگ مناسب خود را درمان کنید. واقعاً بسیار چشمگیر است و نیاز به عادت زیادی دارد.

مانند بسیاری از بازی های beat-'em-up، شما با زدن دکمه های ترکیبی خاص برای اجرای حرکات خاصی حمله می کنید. شما فقط با مجموعه‌ای از حرکات محدود شروع می‌کنید، که باید با پیشرفت بازی، قفل‌های پیچیده‌تر و قدرتمندتر را باز کنید. حرکات تا حدودی طولانی هستند، اما پس از پایان زدن دکمه های ترکیبی، مطمئن خواهید شد که حمله مورد نظر شما را فعال می کند. اگر فکر می کنید یک ضربه دشمنان شما را می کشد، دوباره فکر کنید. هر دشمن دارای امتیازات و الزامات زندگی متفاوتی برای شکست خوردن است. شما احتمالاً هرگز با دشمن mano-a-mano  به جز چند باس نبرد روبرو نخواهید شد.

اگر به اندازه کافی از ترکیب های دکمه ای خود استفاده نکنید، مطمئناً توسط هیولاها مورد ضربه یا کشته شدن قرار خواهید گرفت. اگر توسط یک ارتش عظیم احاطه شده بودید، باید یکی از کمبوهای سنگین را اجرا کنید که تقریباً به هر کسی که در یک محدوده خاص باشد حمله می کند و ضربه می زند و زمان و فضای لازم برای شکست دادن آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

من شخصاً دوست دارم سبک مبارزه ام را متناسب با شرایط تغییر دهم. توسعه دهندگان گیم پلی بازی را آنقدر پیشرفته کرده اند که نحوه حمله شما اهمیت خاصی ندارد. فرض کنید روی یک شخصیت می‌کوبید و شخصیت دیگری از جهت مخالف به شما نزدیک می‌شود. به جای اینکه به دلیل گیر افتادن در یک کمبو توسط شخصیت مورد ضربه قرار بگیرید، در واقع می توانید از آن خارج شوید و جاخالی دهید، عنصری که تقریباً در هر بازی از این تنوع مورد نیاز است.

 

 

 

تریلر گیم پلی بازی Castlevania Lament of Innocence

 

 

 

بازی Castlevania Curse of Darkness برای انجام یکی از چهار حرکت جاخالی ممکن، کافی است R1  (دکمه بلوک) و X (دکمه پرش) را به طور همزمان فشار دهید. پس از باز شدن قفل، می توانید از چپ، راست، عقب و یا حتی یک جاخالی دوبل جاخالی دهید. من همچنین به شدت به حرکات مسدود کننده اعتماد کردم. مسدود کردن استاندارد و شبیه به همه سیستم‌های دیگر این سبک است، اما آنها یک گارد کامل را پیاده‌سازی می‌کنند، به این معنی که شما بلوک را کاملاً زمان‌بندی کرده‌اید. اگر این کار را انجام دهید، امتیاز جادویی به دست خواهید آورد که به شما امکان می دهد از توانایی های خاص خود مانند یادگارها و گوی ها استفاده کنید.

حرکات ویژه ای که به MP  نیاز دارند با زدن R1  و دایره (دکمه زیر سلاح) انجام می شوند و می توانند حملات ویرانگری را علیه حریف شما انجام دهند. می توانید به موارد حمله ثانویه خود اعتماد کنید: چاقو، آب مقدس، تبر، صلیب و کریستال. خوشبختانه، اکثر باس ها در یکی از این حملات ثانویه ضعف خواهند داشت. از شکست دادن دشمن در نبرد یا کوبیدن منقل ها می توان قلب ها را به دست آورد. بنابراین اگر میزان سلامتی شما کم هست، مطمئن شوید که با از بین بردن همه منقل‌ها پر شده‌اید. شما هرگز نمی دانید این حرکات ثانویه چه زمانی زندگی شما را نجات می دهد. هنگامی که با همه این دکمه ها آشنا شدید، زمان حمله به قلعه فرا رسیده است.

 

بازی دقیقاً خطی نیست زیرا معماهای موجود در بازی دقیقاً ساده ترین نیستند. شما باید محیط خود را به طور کامل جستجو کنید، در غیر این صورت نمی توانید پیشروی کنید. برخی از پازل ها به راحتی قابل تشخیص هستند در حالی که برخی دیگر کمی مبهم تر هستند. من از قفل‌ها متنفر بودم، زیرا قفل‌های اول به راحتی پیدا می‌شدند، در حالی که قفل‌های بعدی من را برای همیشه درگیر کردند.

 شما نمی توانید همیشه روی پیدا کردن پازل ها تمرکز کنید زیرا اتاق ها تقریباً همیشه پر از هیولا هستند. اگر اولین بار است که وارد اتاق می‌شوید، آن را قفل می‌کنند تا نتوانید قبل از شکست دادن دشمنان به اتاق بعدی بروید. آنها اتاق را قفل می کنند تا شما نتوانید پیشروی کنید مگر اینکه این کار را انجام دهید. اگر در هر زمانی مجبور شدید بعد از اولین نبرد دوباره وارد اتاق شوید، قفل درها باز می‌مانند تا اگر عجله دارید بتوانید از دست دشمنان بگذرید.

 

 

 

 

چندین نوع مختلف از دشمنان وجود دارد، بنابراین استراتژی شما ممکن است برای هر یک متفاوت باشد. هر کدام حملات و نقاط ضعف خاص خود را دارند که پس از شکست دادن آن سبک از هیولاها، می توانید آنها را در دایره المعارف دشمن بخوانید. در بازی‌های دیگر، ضرب و شتم بر روی دشمن، امتیازات تجربه‌ای را به‌دست می‌آورد و در نهایت به شما اجازه می‌دهد تا شخصیت خود را ارتقا دهید. در Lament of Innocence  این سیستم وجود ندارد و تنها راه برای افزایش آمار شما داشتن تجهیزات بهتری است که مطمئناً زمین بازی را برای همه بازیکنان یکسان می کند. شخصاً این بازی را لذت بخش تر می کند زیرا من واقعاً از تکراری که برای کسب امتیاز تجربه لازم است متنفرم.

موسیقی Castlevania Lament of Innocence کسلوانیا سونی 2

شما فقط باید عاشق بازی هایی باشید که صدا و موسیقی را در Dolby Digital  ارائه می دهند. موسیقی بسیار شنیدنی است و حس وهم‌آوری به بازی القا می‌کند، اما ممکن است زمان کافی برای توجه به آن نداشته باشید، زیرا درگیر مبارزه با دشمنان و کشف پازل‌ها هستید. وقتی وقت دارید، موسیقی ارکسترال برای این بازی عالی است. هر مرحله همچنین آهنگ تم خاص خود را دارد و در حالی که در طول هر مرحله حلقه می زند، هرگز از آن خسته نمی شوید.

چیزی که بیشتر من را خیره می کند احتمالا صداگذاری است. در حالی که من شخصاً زبان اصلی را به دوبله ترجیح می دهم، صداگذاری بسیار خوب بود. خوشبختانه، برای دلجویی از مخاطبانی مانند من، Konami  موسیقی متن ژاپنی را نیز گنجانده است. تنها زمانی که می توانید تنظیمات زبان را تغییر دهید قبل از شروع یا ادامه بازی است. صرف نظر از انتخاب صوتی شما، زیرنویس ها همیشه روی صفحه نمایش خواهند بود.

 

 

گرافیک بازی Castlevania Lament of Innocence پی اس 2

کیفیت گرافیک در بازی Castlevania Curse of Darkness نیز تاثیر ماندگاری را به شما می دهد. طراحی شخصیت ها و دشمنان به خوبی ترسیم شده اند و دشمنان به راحتی قابل تشخیص هستند. از آنجایی که بازی شامل خون در نبردها می شود، بسیار لذت بخش تر است اما رتبه ESRB "Mature" را نیز به دست آورده است. در حالی که تعداد زیادی ندارند، کات سین ها کاملاً خوب هستند. بیشتر آثار هنری بر روی هیولاها و جزئیات قلعه متمرکز شده است. هر اتاق حس خاص خود را دارد و شما به ندرت کپی آن را می بینید. اکثر عناوین سه بعدی توانایی چرخش دوربین را دارند، اما در این قسمت، کونامی دوربین را ثابت کرده است، بنابراین هیچ راهی برای مشاهده واقعی اتاق وجود ندارد، مگر اینکه از آنجا فرار کنید و برای بررسی طرح ها به اطراف بپرید. زاویه ثابت دوربین به شما اجازه می دهد تا دید کافی برای شکست دادن دشمنان و مشاهده پازل ها را به شما می دهد. با نقشه و قطب نما، تقریباً هرگز نمی توانید گم شوید.

 

جمع بندی

به طور کلی، بازی Castlevania Curse of Darkness فوق العاده انجام شده است و دارای جلوه های صوتی و بصری عالی و همچنین سیستم مبارزه ای بسیار بصری و پیشرفته است. این بازی قطعاً نفرین 3D Castlevania  را شکسته است و ارزش تکرار زیادی دارد و به شما این امکان را می‌دهد تا قفل آیتم‌های مخفی را باز کنید یا حتی بازی را با درجه سختی یا شخصیت‌های مختلف دوباره تکرار کنید. تنها نقطه ضعف این واقعیت است که بازی به راحتی در هشت ساعت یا کمتر به اتمام میرسد، اما من مطمئن هستم که طرفداران Castlevania  زمان بسیار بیشتری برای آن سپری خواهند کرد. من دوست دارم ببینم کونامی برای قسمت بعدی چه چیزی در آستین دارد، زیرا این بازی واقعا عالی است.

Unlockable

Unlockable

بازی را با Leon تمام کنید، New Game را انتخاب کنید و نام را به صورت @LLSKILL وارد کنید

All Skills

بازی را به اتمام برسانید و آن را ذخیره کنید. به صفحه انتخاب مراحل با همان کاراکتری که با آن بازی را تمام کردید بروید باس راش مد فعال است

Boss Rush mode

بازی را در نرمال با لئون تمام کنید. یک بازی جدید را شروع کنید و در صفحه ورود نام، @CRAZY را وارد کنید.

Crazy Mode

بازی را با لئون شکست دهید. سپس در لیست فروشگاه رینالدو برای 999 Gold ظاهر می شود.

Jade Mask

بازی را در نرمال با لئون تمام کنید. یک بازی جدید را شروع کنید و در صفحه ورود نام،  @JOACHIM را وارد کنید.

Joachim Armster

بازی را در حالت @Crazy شکست دهید و در لیست آیتم های رینالدو با قیمت 200000 طلا ظاهر می شود.

Mobius's brooch

بعد از اینکه بازی را شکست دادید، فایل را ذخیره کنید. وقتی به کلبه رینالدو می روید، می توانید جعبه موسیقی را بخرید و تمام موسیقی را در منوی اصلی پخش کنید.

Music Box

بازی را به عنوان یواخیم آرمستر شکست دهید و آن را ذخیره کنید. @PUMPKIN را به عنوان نام خود در صفحه ورود نام وارد کنید.

Pumpkin mode

 

 

2E
Code Breaker Version 6+
Enable Code (Must Be On)
9AECE122 1806F56D


1
Always Low Time
2A9791A1 00000000
2
Infinite Double Jumps
2AA706F9 00000000
2A9F06F9 00000000
DA58A2E3 B20FFE8D
2ADB96CA 00000000
3
Max Health
2ACB96D5 4479C000
4
Infinite Health
2AD396D7 4479C000
5
Max Heart
2AB796D5 4479C000
6
Max Heart
2ADF96D7 4479C000
7
Infinite Gold
1A59A088 0000FFFF
8
Max Gold
2AAB96D5 0098967F
9
Max MP
2A7796D5 000003E7
10
Infinite MP
2A7396D5 000003E7
11
Have All Skills
2A1796D7 FFFFFFFF
12
Status Always Good
2ADB96D7 00000000
2AC796D7 00000000
2AC396D7 00000000
13
Max Atk
2A4B96D0 4479C000
14
Max Int
2A3796D0 4479C000
15
Max Con
2A3F96D0 4479C000
16
Max Lck
2A3B96D0 4479C000
17
Max Def
2A2B96D0 4479C000

 

توجه برای اجرای کد ها ی بالا باید دیسک  Code Breaker را داشته باشید

 

 خرید بازی ازفروشگاه ایران بازی سنتر چگونه است؟

خرید بازی از فروشگاه ایران بازی سنتر بسیار آسان است.برای خرید بازی Castlevania Lament of Innocence PS2 پلی استیشن 2ا روی خرید درب منزل زیر عکس بازی کلیک کنید اطلاعات خود را تکمیل نمایید و ثبت سفارش را انجام دهید.سفارش شما پس از آماده سازی در سریعترین زمان ارسال میگردد.

تصاویر ضمیمه ای برای این محصول وجود ندارد.