خرید بازی ازفروشگاه ایران بازی سنتر چگونه است؟


خرید بازی از فروشگاه ایران بازی سنتر بسیار آسان است.برای خرید بازی  روی گزینه پرداخت درب منزل ( خرید پستی ) کلیک کنید اطلاعات خود را تکمیل نمایید و ثبت سفارش را انجام دهید.سفارش شما پس از آماده سازی در سریعترین زمان ارسال میگردد.

مزایای خرید نقدی ( پرداخت آنلاین ) نسبت به پرداخت درب منزل چیست؟


برای پرداخت آنلاین روی گزینه خرید فوری کلیک کنید. از لحاط آماده سازی و تحویل به پست سفارشهای نقدی در اولیت ارسال قرار دارند.ضمنا میتوانید از سرویس تیپاکس که سریعتر از پست پیشتاز است استفاده نمایید .توجه داشته باشید سفارشهای پرداخت درب منزل فقط با پست پیشتاز ارسال میشوند.چنانچه تمایل دارید سفارش پرداخت آنلاین شما با تیپاکس ارسال شود کافیست در قسمت پیام سفارش این مورد را ذکر کنید.پیک موتوری برای تهران و صرفا برای بازی های اورجینال امکانپذیر میباشد.                                                     


گارانتی محصولات ایران بازی سنتر شامل چه مواردی میشود؟


کلیه محصولات فروشگاه ایران بازی سنتر شامل گارانتی تعویض میباشند.اگر کالایی برای شما ارسال شود که به علت حمل و جا به جایی ناصحیح پست دچار شکستگی دیسک شده باشد فروشگاه ایران بازی سنتر موظف است آن کالا را دوباره برای شما ارسال کند.

اگر دیسک بازی در دستگاه مشتریان اجرا نشود آیا شامل گارانتی تعویض میشود؟


فروشگاه ایران بازی سنتر تمام دیسک های پلی استیشن 1و 2 را قیل از ارسال روی دستگاه تست کرده و سپس برای شما ارسال خواهد کرد.بازی های سی دی با سرعت 8 و دی وی دی با سرعت 4 رایت میشوند.گارانتی تعوض دیسک درصورتی انجام میشود که مشتری دیسک را برای ما ارسال نموده سپس کارشناسان بخش فنی پس از تست و تایید عدم اجرای بازی روی دستگاه فروشگاه ملزم به ارسال مجدد بازی برای شما میباشد
در صورتی که دیسک های ارسالی بازی های کامپیوتر و یا پلی استیشن 3 هنگام کپی شدن روی هارد مشتری مشکل داشته باشد فروشگاه ایران بازی سنتر مکلف است دیسکها را ذوباره ارسال نماید .

 

نحوه اجرای بازی کپی خور در پلی استیشن 3 چگونه است؟


برای اجرای بازی ها باید کنسول شما کپی خور باشد.شما نیاز به فلش مموری و یا هارد اکسترنال FAT 32 دارید.داخل فلش یا هارد پوشه Games ایجاد کرده و فولدر بازی که معمولا شامل نام و  آی دی بازی هست را در انجا کپی کنید.بازی ها در مولی من نشان داده میشوند.