» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای کامپیوتری (PC Games)
جدید ترین و جذاب ترین بازیهای کامپیوتری روز جهان - بازی های کامپیوتری

» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای پلی استیشن (PlayStation Games)
کمیاب ترین و جذابترین بازیهای پلی استیشن جهان - بازی های پلی استیشن 1 و2

» مرکز فروش بازی ایران : جدیدترین بازیهای جهان (New Games)
جدید ترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - جدیدترین بازی ها

» مرکز فروش بازی ایران : پرفروشترین ها (Best Games)
پرفروشترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - بازی های ایرانی و خارجی
Free & Open-Source Scalable & modular Light & fast Sleek & intuitive interface

انواع بازی ها:


سبد خرید شما:

0 قلم
 جستجوی بازی:


اطلاعات:


پرفروشترین بازی ها:
 
فروشگاه مرکز فروش بازی ایران

سیستم درصدی پستی

سیستم پستی فروشگاههای اینترنتی

محصولات خود را از طریق پنل پستی (خرید درب منزل ) ما به فروش برسانید

توجه              توجهدر این نوع فروش و اخذ درصد ، فقط صاحبان فروشگاههای اینترنتی میتوانند عضو شوند و ثبت نام کنند . بعد از این مراحل هرکس که به سایت شما رفته و بروی اجناس کلیک کنید و آن جنس را بخرد ، لینک مورد نظر وارد  پنل پستی این فروشگاه خواهد شد و خریداران محصولات شما فروشنده عزیز را از طریق پنل پستی ما ، درب منزل تحویل گرفته و مبلغ را به ماموره پست میدهند  و شما کاری با خریدار و تحویل اجناس ندارید و همه کار ها و تقسیم درصد از طریق ما انجام خواهد شد ..
درصد اخذ شده از هر محصول فروخته شده شما در این پنل ، 15 درصد می باشد .
تنها شما باید برای فروش بهتر سایت خود ، تبلیغ کنید تا با ورود خریداران به سایت شما و بعد سفارش محصولات , محصولات شما فروش بهتری داشته باشد.
با توجه به این پنل شما براحتی و بدون هیچ دغدغه ای محصولات خود را به مشتری عرضه خواهید کرد . به دلیل سوء  استفاده برخی از افراد و تحویل ندادن محصول بعد از واریز سفارش مورد نظر ، یکی از دغدغه های مشتری این  است که محصول سفارش داده ی مورد نظر را تحویل بگیرد و سپس پول محصول را بدهد که ما این امکان را برای  شما فراهم آورده ایم .
این سایت طرف قرارداد با پست ایران میباشد و دریافت مبلغ درصد فروش شما کاملا از سایت تظمین شده بوده چون  این کار برای سایت یک تجارت و فعالیت است و اگر شما دلگرم باشید بیشتر فعالیت کرده و فروشگاه شما نیز به سوده  بیشتری دست پیدا میکند در بعضی اجناس و شرایط درصد شما بیشتر نیز خواهد شد. برای تبلیغات سایت فروشگاه خود در هر مکان می توانید این فعالیت را انجام دهید مانند سایتهای تبلیغ رایگان تا اطاقهای  چت و گفتگو یا فرستادن ایمیل  , تبادل لینک با دیگر سایتها , سیستمهای افزایش بازدید و هزاران راه دیگر وجود دارد . در صورتی که مایل به کسب درآمد اینترنتی از نوع بی نظیر میباشید به ما ایمیل بزنید تا بررسی و تایید شود .

قیمت تبلیغات بنری به تومان میباشد .


مدیریت فروشگاه ایران بازی سنتر