» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای کامپیوتری (PC Games)
جدید ترین و جذاب ترین بازیهای کامپیوتری روز جهان - بازی های کامپیوتری

» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای پلی استیشن (PlayStation Games)
کمیاب ترین و جذابترین بازیهای پلی استیشن جهان - بازی های پلی استیشن 1 و2

» مرکز فروش بازی ایران : جدیدترین بازیهای جهان (New Games)
جدید ترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - جدیدترین بازی ها

» مرکز فروش بازی ایران : پرفروشترین ها (Best Games)
پرفروشترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - بازی های ایرانی و خارجی
Free & Open-Source Scalable & modular Light & fast Sleek & intuitive interface

انواع بازی ها:


سبد خرید شما:

0 قلم
 جستجوی بازی:


اطلاعات:


پرفروشترین بازی ها:
 
فروشگاه مرکز فروش بازی ایران

روال کاری ایران بازی سنتر

روال کاری فروشگاه ایران بازی سنتر (IranBaziCenter)

فروشگاه اینترنتی (آنلاین) ایران بازی سنتر تحت پوشش سیستم ایران مارکت بوده، که سیستم ایران مارکت نیز به نوبه ی خود، طرف قرارداد با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.
در سرتاسر کشور ، ابتدا  محصولات سفارشی خود را درب منزل و یا محل کارتان تحویل بگیرید و سپس در زمان دریافت سفارش، مبلغ آن را به مامور پست تحویل دهید.
از زمان تحویل بسته ها به مامور پست ،  3 الی 5 روز، زمان لازم است، تا بسته پستی به دست شما برسد. ( روز های تعطیل را به تاخیر بالا اضافه کنید ).
كلیه محصولات قبل از ارسال تست شده و پس از تایید نهایی برای خریداران ارسال می شود و با توجه به بسته بندی ضد ضربه ، امكان صدمه دیدن سفارش شما وجود ندارد و همچنین بازی ها روی لبتاپ گارانتی نمیشود .
کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه ایران بازی سنتر دارای خدمات پشتیبانی میباشد .
در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی موضوع را ازطریق فرم تماس با ما، مطرح کنید.
در صورتی كه در دریافت سفارش خود با تاخیر نامعقولی مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جدا" خودداری كنید !
لطفا برای سفارش  محصولات از آدرس دقیق پستی به همراه كد پستی 10 رقمی ( در صورت موجود بودن ) استفاده كنید.
لطفا با سایر اعضای خانواده یا محل كار خود هماهنگ كنید تا در صوردت عدم حضور شما بسته را تحویل گرفته و هزینه آن را بپردازند - در غیر این صورت بسته برگشت خواهد خورد !
كلیه بسته ها همراه با فاكتور ارایه می شوند و شما خریدار گرامی بایست مبلغ نهایی فاكتور ( كه شامل هزینه محصولات + هزینه پست ) می باشد را به مامور پست بپردازید.
در صورتی كه در ارسال سفارش با مشكل روبرو شده اید با ما تماس گرفته و اطلاعات خود را به شرح زیر ارسال كنید تا سفارش توسط ما ثبت گردد.
 اطلاعات مورد نیاز : نام و نام خانوادگی - آدرس به تفكیك استان ، شهر و ... - كد پستی 10 رقمی - شماره تلفن - و نوع ارسال محصول بصورت پیشتاز یا سفارشی - نام و تعداد محصولات درخواستی

روش های پرداخت / مالیات بر ارزش افزوده  / اعتبار قیمت ها
كليه سفارشات در روش خرید" تحویل در محل " همراه با فاكتور ارايه ميشوند و خريدار بايد مبلغ نهايي فاكتور ( كه شامل هزينه محصولات + هزينه پست ) ميباشد را مطابق فاکتور به مامور پست بپردازد
این فروشگاه به جهت راحتی خریداران گرامی سیستم پرداخت اینترنتی با همکاری شرکت ایران مارکت و بانک ملی راه اندازی کرده است که خریدار در صورت تمایل به خرید نقدی بدون مراجعه به بانک میتوانید مبلغ خرید را از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت نماید.
در حال حاضر 4 درصد مالیات به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه میگردد  و خریدار بهای کالای خریداری شده + هزینه ارسال + 4 درصد مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت می نماید.
کلیه کالاهایی که در سایت دارای لینک سفارش هستند ، قابل خرید بوده  و اعتبار قیمت آنها ، تا زمان تغییر آن قیمتها در سایت می باشد و  قيمتها به روز تغيير مي کند .
 
روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه
با توجه به ماهیت اکثر محصولات ارایه شده که بصورت بازی میباشد ، امکان بازگرداندن محصولات وجود ندارد . البته در صورتی که محصول خریداری شده دارای نقص فنی باشد بصورت رایگان تعویض خواهد شد همچنین در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط  مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و این اشتباه از طرف فروشگاه بوده باشد ، این موضوع بدون هزینه برای مشتری قابل پیگیری و حل شدن خواهد بود ( در موارد مشابه لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید)
در صورت انصراف مشتری از خرید ، چنانچه کالا برای مشتری ارسال نشده باشد مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز خواهد شد . اما چنانچه کالا برای مشتری ارسال شده باشد ، هزینه حمل و نقل و سایر ضرر و زیان های احتمالی ، از مبلغ کل  کسر و باقی مانده به حساب خریدار واریز خواهد شد . در صورت منصرف شدن از خرید لطفا با بخش پشتیبانی ( از طریق فرم تماس با ما - تلفن های تماس ) تماس بگیرید .

با تشكر و احترام،
مدیریت فروشگاه ایران بازی سنتر