» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای کامپیوتری (PC Games)
جدید ترین و جذاب ترین بازیهای کامپیوتری روز جهان - بازی های کامپیوتری

» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای پلی استیشن (PlayStation Games)
کمیاب ترین و جذابترین بازیهای پلی استیشن جهان - بازی های پلی استیشن 1 و2

» مرکز فروش بازی ایران : جدیدترین بازیهای جهان (New Games)
جدید ترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - جدیدترین بازی ها

» مرکز فروش بازی ایران : پرفروشترین ها (Best Games)
پرفروشترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - بازی های ایرانی و خارجی
Free & Open-Source Scalable & modular Light & fast Sleek & intuitive interface

انواع بازی ها:


سبد خرید شما:

0 قلم
 جستجوی بازی:


اطلاعات:


پرفروشترین بازی ها:
 
فروشگاه مرکز فروش بازی ایران

بازی پر فروش (Sid Meiers Civilization VI Rise and Fall (2DVD

بازی پر فروش (Sid Meiers Civilization VI Rise and Fall (2DVD
برای گسترش یافتن کلیک کنید
قیمت: قیمت:10,630 تومان
دست رسی: موجودی
مدل: <b>Notice</b>: Undefined variable: j in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b><b>Notice</b>: Undefined index:  in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b>
درجه ی میانگین: بدون درجه

فروش اینترنتی بازی Sid Meiers Civilization VI Rise and Fall برای پی سی

توضیحات بیشتر بازی Sid Meiers Civilization VI Rise and Fall :

سرانجام بسته الحاقی مورد انتظار ششمین سری بازی تمدن ها تحت عنوان دانلود بازی Civilization VI Rise and Fall منتشر شد. وفاداری می‌تواند در تولید مواد اولیه توسط تمدن‌تان و همچنین کاهش قلمرو مرزهایتان تاثیرگذار باشد. کمبود وفاداری در برخی شهر‌ها باعث استقلال‌طلبی آن‌ها می‌شود. همچنین فرماندارها که با آپدیت Rise and Fall به بازی اضافه می‌شوند نیز در وفاداری شهرها تاثیرگذار هستند. فرماندارها علاوه بر افزایش وفاداری مردم،‌ امتیازهای دیگری را نیز برای شما در پی دارند.
بسته الحاقی Rise and Fall ویژگی‌های متعددی را به بازی Civilization VI اضافه می‌کند. از این قابلیت‌ها می‌توان به ادوار تاریک (Dark Ages)،‌ یک سیستم وفاداری، فرماندارها و سیستم Emergencies اشاره کرد. مدت مدیدی است که قابلیت ادوار طلایی (Golden Ages) بخشی از سری بازی Civilization بوده است. در مقابل قابلیت ادوار تاریک نیز با بسته‌ی الحاقی Rise and Fall به بازی اضافه می‌شود و اگر در پایان دوران‌تان به امتیاز موردنظر دست نیافته باشید می‌توانید به ادوار تاریک وارد شوید. در ادوار تاریک، شادی مردم‌تان کاهش می‌یابد که می‌تواند باعث شورش یا جدایی شهرها شود. با این حال،‌ بسته‌ی الحاقی Rise and Fall قوانین ادوار تاریک را نیز اضافه کرده که باعث بهبود در روند پیشرفت شما می‌شود. به همین دلیل وارد شدن به ادوار طلایی پس از ادوار تاریک بسیار آسان‌تر شده است.
مهم‌ترین تغییر سازندگان در بازی، اضافه شدن دوران‌های طلایی و تاریک است. در بازی اصلی هشت عصر مختلف وجود دارد که با پیشرفت در درخت پژوهش می‌توان وارد عصر جدید شد. شاید مهم‌ترین دست‌آورد هر عصر را نیز بتوان بهبود راه‌های ارتباطی دانست. اما در بسته‌ی الحاقی جدید سازندگان پا را فراتر می‌گذارند و به شما اجازه می‌دهند که در ابتدای هر عصر بتوانید از میان ۴ امتیاز ویژه‌ی آن عصر یکی را انتخاب کنید. این امتیاز‌ها این امکان را فراهم می‌کنند تا از نظر نظامی، اقتصادی، علمی یا فرهنگی مزایای فوق‌العاده‌ای نصیبتان شود و به عبارت دیگر جهت پیشرفت تمدن خود را در آن عصر مشخص کنید. علاوه بر این، یک عصر می‌تواند یک دوران معمولی، دوران طلایی و یا یک دوران تاریک باشد.
از ویژگی های بارز Rise and Fall DLC می توان به ادوار تاریک (Dark Ages)،‌ یک سیستم وفاداری، فرماندارها و سیستم Emergencies اشاره کرد.
این که شما وارد یک دوران تاریک یا طلایی شوید بستگی به امتیاز‌های شما در عصر قبل دارد. شما می‌توانید این امتیاز‌ها را با دست‌آورد‌های جدید در هر عصر کسب کنید. برای مثال ساختن یک بنای ویژه، پایه‌گذاری یک دین جدید، استفاده از آهن برای اولین بار، به خدمت گرفتن یک شخصیت بزرگ و البته صدها مورد دیگر می‌توانند باعث کسب امتیاز شوند. امتیاز‌های کسب‌شده در طول بازی در یک نوار تاریخی نیز ثبت می‌شوند و به نوعی تاریخچه‌ی تمدن شما را نشان می‌دهند. اگر در پایان هر عصر امتیاز‌های شما کمتر از یک مقدار مشخص باشد وارد دوران تاریک می‌شوید و اگر بیش از حد معین امتیاز کسب کرده باشید دوران طلایی انتظارتان را می‌کشد. در غیر این صورت عصر بعدی یک دوران معمولی برای شما خواهد بود. دوران‌های طلایی و تاریک مزایا و معایب خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورند که مهم‌ترین آن میزان وفاداری شهر‌های شماست. در دوران طلایی وفاداری شهر‌ها افزایش می‌یابند اما دوران تاریک با کاهش وفاداری شهر‌ها همراه است.
وفاداری ویژگی جدیدی است که در بسته‌ی الحاقی Rise and Fall به شهر‌ها اضافه می‌شود. این ویژگی به موارد زیادی مثل دین آن شهر، راضی بودن مردم و حتی شهر‌های مجاور بستگی دارد. اگر وفاداری یک شهر از حد معینی کمتر شود ممکن است آن شهر به عنوان یک شهر آزاد اعلام استقلال کند و حتی به یک تمدن دیگر بپیوندد. خطر اعلام استقلال به خصوص در شهر‌های مرزی به چشم می‌خورد، جایی که شهرها به شدت تحت تاثیر تمدن‌های دیگر قرار می‌گیرند؛ بنابراین گیمر باید انتظار شورش و جدا شدن شهر‌های خود را در دوران تاریک داشته باشد. از طرف دیگر می‌توان گفت وارد شدن یک تمدن مجاور به دوران تاریک فرصتی استثنایی برای شماست تا بتوانید شهر‌های آن را بدون خون‌ریزی تصرف کنید. البته ورود به دوران تاریک به معنی پایان همه چیز نیست. اگر شما بتوانید سختی‌های این دوران را پشت سر بگذارید و در عصر بعد وارد یک دوران طلایی شوید بازی امتیازات استثنایی برای شما در نظر می‌گیرد.
یکی دیگر از موارد اضافه شده به بازی در بسته‌ی الحاقی جدید فرماندار‌ها هستند. به طور کلی ۷ فرماندار در بازی وجود دارند که شما می‌توانید آن‌ها را به خدمت گرفته و ارتقا دهید. برای این کار به امتیاز‌های خاصی نیاز دارید که تعداد محدودی از آن‌ها با پیشرفت در درخت علوم مدنی بدست می‌آیند. بنابراین امکان انتخاب همه‌ی فرماندار‌ها و ارتقای آن‌ها تا بالاترین سطح وجود ندارد و گیمر باید گاهی اوقات بین استخدام یک فرماندار جدید یا ارتقای یک فرماندار موجود یکی را انتخاب کنید. هر فرماندار می‌تواند به یک شهر فرستاده شود. ویژگی مشترکی که بین فرماندار‌ها وجود دارد این است که همگی می‌توانند باعث افزایش وفاداری شهر شوند؛ بنابراین فرستادن فرماندارها به شهرهایی که با کاهش وفاداری و به طبع احتمال شورش مواجه هستند منظقی به نظر می‌رسد. اهمیت این فرماندارها به خصوص در دوران تاریک که مشکل عدم وفاداری در شهرها وجود دارد بیشتر می‌شود. علاوه بر افزایش وفاداری، هر فرماندار ویژگی منحصر به فردی مانند امکان ساخت یک بنای ویژه یا بهبود تجارت را نیز با خود به همراه می‌آورد.
مبنع توضیحات: زومجی و پردیس گیم

لیست بسته های الحاقی موجود در نسخه RELOADED بازی:
    Civilization VI – Aztec Civilization Pack
    Civilization VI – 25th Anniversary Soundtrack
    Civilization VI – Vikings Scenario Pack
    Civilization VI – Poland Civilization & Scenario Pack
    Civilization VI – Australia Civilization & Scenario Pack
    Civilization VI – Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack
    Civilization VI – Digital Deluxe Extras
    Civilization VI – Nubia Civilization & Scenario Pack
    Civilization VI – Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack
    Civilization VI – Rise and Fall

حداقل سیستم مورد نیاز:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Intel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB & AMD 5570 or nVidia 450
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device

سیستم پیشنهادی:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Fourth Generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2GB & AMD 7970 or nVidia 770 or greater
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device

تصاویر ضمیمه ای برای این محصول وجود ندارد.