» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای کامپیوتری (PC Games)
جدید ترین و جذاب ترین بازیهای کامپیوتری روز جهان - بازی های کامپیوتری

» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای پلی استیشن (PlayStation Games)
کمیاب ترین و جذابترین بازیهای پلی استیشن جهان - بازی های پلی استیشن 1 و2

» مرکز فروش بازی ایران : جدیدترین بازیهای جهان (New Games)
جدید ترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - جدیدترین بازی ها

» مرکز فروش بازی ایران : پرفروشترین ها (Best Games)
پرفروشترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - بازی های ایرانی و خارجی
Free & Open-Source Scalable & modular Light & fast Sleek & intuitive interface

انواع بازی ها:


سبد خرید شما:

0 قلم
 جستجوی بازی:


اطلاعات:


پرفروشترین بازی ها:
 
فروشگاه مرکز فروش بازی ایران

بازی پر طرفدار (Ice Age Scrats Nutty Adventure (2DVD

بازی پر طرفدار (Ice Age Scrats Nutty Adventure (2DVD
برای گسترش یافتن کلیک کنید
قیمت: قیمت:18,830 تومان
دست رسی: موجودی
مدل: <b>Notice</b>: Undefined variable: j in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b><b>Notice</b>: Undefined index:  in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b>
درجه ی میانگین: بدون درجه

بازی Ice Age Scrats Nutty Adventure

توضیحات بیشتر بازی Ice Age Scrats Nutty Adventure :

عصر یخبندان بدون شک از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین انیمیشن‌هایی است که می‌شود پیدا کرد. کودکی بسیاری از ماها به تماشای این کارتون جذاب و شخصیت‌های بامزه و خنده‌دارش گذشت. یکی از شخصیت‌های بسیار بامزه این بازی اما سنجابی بود که از ابتدای کار دربه‌در دنبال بلوط خوشمزه خود می‌گشت و هر بار که می‌خواست به آن دست یابد، بلایی آسمان سرش می‌آمد و همین دست نیافتن بود که عجیب‌وغریب ما را حرص می‌داد. استودیو Just Add Water حالا به کمک Outright Games Ltd دقیقاً بازی بر اساس همین داستان بانمک ارائه کرده است. در بازی Ice Age Scrat’s Nutty Adventure شما نقش همان سنجاب تشنه بلوط را بر عهده خواهید گرفت که ازقضا اسم جالبی به نام Scrat دارد! این بار قرار است در دل ماجراجویی دورودرازی به دنبال بلوط نقره‌ای بگردید و فکرش را کنید که این بنده خدا با چه چالش بزرگی روبه‌رو شده است!
بلوط نقره‌ای توسط نیروی شر برداشته‌شده است و Scart نیز دیوانه آن است. تنها راه برگشت آن، شروع سفری اعجاب‌انگیز در سراسر سرزمین زیبا و متفاوت بازی است. تعدادی بلوط‌های جادویی در نقاط مختلفی قرار داده‌شده‌اند و باید دست‌به‌کار عظیمی زد و وارد چالش بزرگی شد. در این میان با موجودات وحشی روبه‌رو می‌شوید که هرلحظه می‌خواهند شمارا از رسیدن به این بلوط‌های خوشمزه و خوش آب و رنگ دور کنند. باید از طبیعت وحشی و بلاهایی که منتظر شما هستند نیز دور شوید و با سلامتی کامل به سمت خانه زیبا و پر آرامش خود برگردید. حالا وقت سفر به عصر یخبندان است و بازی Ice Age Scrat’s Nutty Adventure نیز تمام مکان‌های مشهور کارتون اصلی را بازطراحی کرده است تا شما بتوانید نهایت لذت را از این بازی ببرید. از آتش‌فشان داغ و پر دودگرفته تا سرمای سخت و کوهستان‌های بلندقد پیش روی شما قرار دارد و البته که ماموت‌ها نیز مانند کارتون اصلی حاضر هستند.
Ice Age Scrat’s Nutty Adventure عطش بلوط در دل عصر یخبندان است. ممکن است فکر کنید تنها وجودتان برای اتمام این ماجراجویی کافی است و اگر این‌طور فکر می‌کنید باید بگویم که کاملاً اشتباه می‌کنید، در طول بازی به قدرت‌های مختلفی نیاز خواهید داشت و ممکن است لازم باشد قدرت پرش بیشتری لازم داشته باشید یا اینکه اشیاء سنگین‌تری را بردارید. هر چه باشد شما به دنبال گنج گران‌قیمتی هستید و به این آسانی قرار نیست به آن دست پیدا کنید. دنیای بیرون پر از خطرات مختلف است و هرلحظه موجودی آماده حذف شما و تبدیلتان به خوراک شبش است. البته این را فراموش نکنید که شانس بد Scrat نیز هیچ‌گاه تمامی ندارد! اگر به بازی‌های کارتونی علاقه‌مند هستید، می‌توانید نگاهی به بازی Forzen نیز بیندازید.

حداقل سیستم مورد نیاز :
OS: Windows 10 / 8 / 7
Processor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8150 3.6GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6790 2GB VRAM*
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard
سیستم پیشنهادی :

OS: 64 bit Windows 10 / 8 / 7
Processor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6GHz
Memory: 8 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 960 / Radeon HD 7950 3GB VRAM*
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard

تصاویر ضمیمه ای برای این محصول وجود ندارد.