» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای کامپیوتری (PC Games)
جدید ترین و جذاب ترین بازیهای کامپیوتری روز جهان - بازی های کامپیوتری

» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای پلی استیشن (PlayStation Games)
کمیاب ترین و جذابترین بازیهای پلی استیشن جهان - بازی های پلی استیشن 1 و2

» مرکز فروش بازی ایران : جدیدترین بازیهای جهان (New Games)
جدید ترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - جدیدترین بازی ها

» مرکز فروش بازی ایران : پرفروشترین ها (Best Games)
پرفروشترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - بازی های ایرانی و خارجی
Free & Open-Source Scalable & modular Light & fast Sleek & intuitive interface

انواع بازی ها:


سبد خرید شما:

0 قلم
 جستجوی بازی:


اطلاعات:


پرفروشترین بازی ها:
 
فروشگاه مرکز فروش بازی ایران

فروش بازی جدید فرمول 1 (F1 2017 (7DVD

فروش بازی جدید فرمول 1 (F1 2017 (7DVD
برای گسترش یافتن کلیک کنید
قیمت: قیمت:33,630 تومان
دست رسی: موجودی
مدل: <b>Notice</b>: Undefined variable: j in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b><b>Notice</b>: Undefined index:  in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b>
درجه ی میانگین: بدون درجه

فروش پستی بازی F1 2017 برای کامپیوتر

توضیحات بیشتر بازی F1 2017 :

در بازی F1 2017 شما در جدیدترین مسابقات قهرمانی فرمول 1 جهان شرکت خواهید کرد. شما باید تمام تلاش خود را به کار ببندید تا بتوانید رکورد های این مسابقات را جابجا کنید و حتی با بهترین خودرو های فرمول 1 در سی سال گذشته به مسابقه بپردازید. این بازی تنها به مسابقات مختلف و نحوه رانندگی شما بسنده نمی کند بلکه تمام مسائل مختلف در پس پرده هر مسابقه را نیز به نمایش خواهد گذاشت. از مقدمات و نحوه برنامه ریزی برای مسابقات تا قرارداد های مختلف برای خرید خودرو های جدید، همه و همه در این بازی برای شما به تصویر کشیده می شود و شما می توانید ایده های خود را در بازی دخیل کنید. همچنین برنامه های تمرینی بسیار زیادی را می توانید برای خود طراحی کنید چرا که برای بهبود رکورد جهانی باید روز و شب تمرین داشته باشید و مهارت های گوناگونی را کسب کنید.
سایر توضیحات: بازی F1 2017 یکی از جذاب ترین و بهترین بازی های شبیه ساز مسابقات و خودرو های فرمول 1 است که به تازگی به بازار عرضه شده است. در این نسخه سعی شده تا کیفیت بازی های قهرمانی بسیار بهبود یابد و نیز جزئیات بیشتری از مسابقات ده سال گذشته به نمایش گذاشته شود. بدون شک این نسخه از بازی یکی از کاملترین و جذاب ترین نسخه های موجود در بازار است که ویژگی های بسیار زیادی را در می گیرید و می تواند لقب بهترین بازی شبیه ساز مسابقات فرمول 1 را از آن خود کند. بازی F1 2017 توسط یکی از بزرگترین شرکت های بازی سازی جهان یعنی Codemasters برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

تصاویر ضمیمه ای برای این محصول وجود ندارد.