» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای کامپیوتری (PC Games)
جدید ترین و جذاب ترین بازیهای کامپیوتری روز جهان - بازی های کامپیوتری

» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای پلی استیشن (PlayStation Games)
کمیاب ترین و جذابترین بازیهای پلی استیشن جهان - بازی های پلی استیشن 1 و2

» مرکز فروش بازی ایران : جدیدترین بازیهای جهان (New Games)
جدید ترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - جدیدترین بازی ها

» مرکز فروش بازی ایران : پرفروشترین ها (Best Games)
پرفروشترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - بازی های ایرانی و خارجی
Free & Open-Source Scalable & modular Light & fast Sleek & intuitive interface

انواع بازی ها:


سبد خرید شما:

0 قلم
 جستجوی بازی:


اطلاعات:


پرفروشترین بازی ها:
 
فروشگاه مرکز فروش بازی ایران

فروش بازی اکشن اول شخص (Dishonored 2 (9DVD

فروش بازی اکشن اول شخص (Dishonored 2 (9DVD
برای گسترش یافتن کلیک کنید
قیمت: قیمت:21,000 تومان
دست رسی: موجودی
مدل: <b>Notice</b>: Undefined variable: j in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b><b>Notice</b>: Undefined index:  in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b>
درجه ی میانگین: بدون درجه

خرید اینترنتی بازی Dishonored 2 برای پی سی

توضیحات بیشتر بازی Dishonored 2 :

Dishonored 2 (رسوا ۲) یک بازی اکشن ماجرایی مخفی کاری است که توسط Arkane Studios توسعه یافته و بوسیله Bethesda Softworks منتشر شده است. این بازی در سراسر دنیا برای ویندوز مایکروسافت، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. تنظیم داستان بر روی طاعونی که شهر صنعتی Dunwall را فرا گرفته است می باشد، Dishonored 2 داستان Corvo Attano، محافظ ملکه Isles را دنبال می کند. او برای قتل آن زن و استخدام شده است و مجبور است تا به یک قاتل تبدیل شود، تا به دنبال انتقام کسانی که علیه او توطئه کردند باشد. جهان این بازی از سری بازی های خودجوش و متمرکز بر مناطق ماموریت که برای تعدادی از اکتشافات و قدرت طراحی شده است. در این نسخه از بازی شما می توانید انتخاب کنید تا با امیلی باشید یا با کروو و می توانید داستان بازی را به دلخواه خود آغاز کنید. گرافیک این بازی بسیار پیشرفته و نقشه بازی بسیار گسترده است که موجب خستگی شما نمی شود.

طاعون، درد، رنج، سیاهی، خفقان، التهاب، محرومیت، اختلاف طبقاتی، کشتار دسته جمعی، خشونت و ناامیدی. این ها تار و پود Dunwall؛ شهری است که Dishonored برای ما به تصویر می‌کشاند. از همان لحظات آغازین، مشخص است که با یک شهر صنعتی‌شده سر و کار دارید، ساختمان‌ها نسبتاً بلند قامت‌اند، مثل این که به پیروی از الگوی خاصی همین‌طور پشت سر هم تکرار شده‌اند. “روغن وال”، ماده‌ای است که تمام دستگاه‌ی صنعتی شهر از آن تغذیه می‌کند. این روغن از هیولاهای وحشتناک و دهشتناک دریاها به دست می‌آید و خاصیت انفجاری بالایی دارد و طبعاً ارزش بالایی هم دارد. چنین موقعیت وابسته‌ای که حول تنها یک ماده‌ی خاص گردش می‌کند موجب می‌شود که صاحبان قدرت نگرش حساسی نسبت به آن داشته باشند، شهر را مکانیزه‌تر کنند تا از نیرو‌های مردمی بکاهند و اما از طرفی نفاق بین خود سران نیز بالا می‌گیرد.
شاید بتوان نحوه‌ی اداره‌ی Dunwall را ماشیناسیون سیاسی نام‌گذاری کرد. به هر قسمت شهر که قدم می‌گذارید عده‌ای بساط خودشان را علم کرده‌اند و با عده‌ی دیگری درگیر اند. القصه این که در این بین مردم عادی، بدبختانه‌ترین سطح رفاهی را تجربه می‌کنند و امنیت برایشان به آرزو تبدیل شده است، طاعون امانشان را بریده و نقش قوز بالا قوز را هم باران بازی می‌کند، باران می‌بارد و شیوع کثافت و مریضی را تشدید می‌کند. در چنین شرایطی شما با ملکه و دخترکش ملاقات می‌کنید. رفتار هر دویشان نشان می‌دهد که چقدر به شما اعتماد دارند و چقدر به آن‌ها نزدیک هستید.
در همان ابتدای دیدار ناگهان گروهی ناشناخته از راه می‌رسند، بی‌مهابا ملکه را به قتل می‌رسانند و دختر بچه را می‌ربایند، تلاش شما هم گرد و خاک کردن روی یخ است، فایده‌ای ندارد. موهبت‌های الهی همین جا پایان نمی‌یابد، نور علی نور وقتی می‌شود که شما را به جرم قتل ملکه و دست داشتن در ماجرا بازداشت می‌کنند و حالا باید از زندان بگریزید. شیرازه‌ی داستان این‌گونه شکل می‌گیرد و با تقلای شما برای یافتن دخترک و بعد با واژه‌ی آشنای انتقام ادامه می‌یابد. متاسفانه سطح اوایل داستان با ادامه‌ی آن خیلی همخوانی ندارد و بعد از گذشت مدتی درگیرکنندگی داستان از بین می‌رود. بازی‌نامه (مثل فیلم‌نامه) در کلیت چندان چنگی به دل نمی‌زند.
منبع نقد و بررسی: بازی‌سنتر

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Dishonored 2 :
OS: Windows 7/8/10 (64-bit version
Processor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB/AMD Radeon HD 7970 3GB or better
Storage: 60 GB available space

سیستم پیشنهادی بازی Dishonored 2 :
OS: Windows 10 (64-bit versions
Processor: Intel Core i7-4770/AMD FX-8350 or better
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1060 6GB/AMD Radeon RX 480 8GB or better
Storage: 60 GB available space

تصاویر ضمیمه ای برای این محصول وجود ندارد.