» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای کامپیوتری (PC Games)
جدید ترین و جذاب ترین بازیهای کامپیوتری روز جهان - بازی های کامپیوتری

» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای پلی استیشن (PlayStation Games)
کمیاب ترین و جذابترین بازیهای پلی استیشن جهان - بازی های پلی استیشن 1 و2

» مرکز فروش بازی ایران : جدیدترین بازیهای جهان (New Games)
جدید ترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - جدیدترین بازی ها

» مرکز فروش بازی ایران : پرفروشترین ها (Best Games)
پرفروشترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - بازی های ایرانی و خارجی
Free & Open-Source Scalable & modular Light & fast Sleek & intuitive interface

انواع بازی ها:


سبد خرید شما:

0 قلم
 جستجوی بازی:


اطلاعات:


پرفروشترین بازی ها:
 
فروشگاه مرکز فروش بازی ایران

بازی اورجینال ایرانی قتل در کوچه های طهران

بازی اورجینال ایرانی قتل در کوچه های طهران
برای گسترش یافتن کلیک کنید
قیمت: قیمت:5,000 تومان
دست رسی: موجودی
مدل: <b>Notice</b>: Undefined variable: j in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b><b>Notice</b>: Undefined index:  in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b>
درجه ی میانگین: بدون درجه

خرید بازی زیبای ایرانی قتل در کوچه های طهران برای کامپیوتر

قتل در کوچه‌های طهران 1312 یکی از معدود عناوین Adventure ایرانی است که توانسته با تکیه بر داستان گیرای خود که بازیباز را به سال‌های دور تهران می برد ، در کنار گیم‌ پلی جذاب و طراحی هنری زیبای خود که به استاندارد‌های جهانی نزدیک شده و به رقیبی جدی برای تولیدات مشابه خارجی تبدیل شود.

سریالی از قتل‌های تلخ و ترسناک فضای طهران را مسموم کرده است. هیچ کاری نیز از امنیه، محافظین امنیت شهر بر نمی‌آید! روزنامه‌ها بر دولت می‌تازند و به کنایه ، سخن از تبدیل کوچه‌های تهران به صحنه فیلم‌های وسترن بر زبان می‌رانند. هر روز قتلی جدید رخ میدهد و خانواده‌ای جدید که به داغ عزیزی نشسته و جمعیت بیشتری که از ترس قربانی بعدی بودن سعی می کنند مخفی بشوند . اما قربانیان این جنایات کثیف چه کسانی هستند؟ قربانیان ماجرا کودکان معصوم و بی‌گناه از محلات پایین شهر هستند که مشخص نیست به کدامین گناه درگیر این نقشه و بازی شیطانی شده‌اند! هیچ سرنخی از قاتل در دست نیست. نکته حایز اهمیت بالا بودن خشونت در این قتل‌هاست. اکثر مقتولین پیش از قتل شکنجه شده و پس از آن به طرزی فجیع مثله شده‌اند! رییس امنیه، سرهنگ نصیری، پرونده قتل‌ها را به دست یکی از زبده‌ترین نیروهای خود، کاراگاه افشار، می‌سپارد تا شاید هوش و ذکاوت این مامور وطن پرست نجات بخش مردم و شهر شود . روزنامه‌نگاری به نام سرسلوکی معتقد است دست‌هایی از پشت پرده قاتل را هدایت می‌کنند، به عبارتی دیگر عده‌ای نه تنها از این اتفاقات ناراحت نیستند بلکه بر آتش و خشم و اجتماعی دامن زده و از این ترس حاکم بر اجتماع سود می برند . اما به راستی قاتل کیست؟

 ویدئویی از گیم پلی بازی که توسط مجله ویدئویی گیم ایمگ تهیه شده است

 بازی قتل در کوچه های طهران که کاری از استودیوی رسانا شکوه کویر است ، یک بازی ادونچر و ماجراجویی ایرانی که در حد و اندازه های استاندارد های بین المللی ظاهر شده و تجربه ی خوبی رو را با انجام معماهای مختلف و دیدن محیط های جذاب و گرافیکی و جزئیات فراوان به کار برده شده در جای جای بازی فراهم کرده است . این بازی ایرانی زیبا را از دست ندهید .

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی ایرانی قتل در کوچه های طهران
• OS : Windows XP/Vista/7
• Processor : Intel Core / AMD
• Memory : 2 GB
• Hard Drive : 5 Gb free
• Video Memory : 512 MB
• Video Card : nVIDIA GeForce 7300GS / ATI Radeon HD series

تصاویر ضمیمه ای برای این محصول وجود ندارد.