» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای کامپیوتری (PC Games)
جدید ترین و جذاب ترین بازیهای کامپیوتری روز جهان - بازی های کامپیوتری

» مرکز فروش بازی ایران : بازیهای پلی استیشن (PlayStation Games)
کمیاب ترین و جذابترین بازیهای پلی استیشن جهان - بازی های پلی استیشن 1 و2

» مرکز فروش بازی ایران : جدیدترین بازیهای جهان (New Games)
جدید ترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - جدیدترین بازی ها

» مرکز فروش بازی ایران : پرفروشترین ها (Best Games)
پرفروشترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری و پلی استیشن - بازی های ایرانی و خارجی
Free & Open-Source Scalable & modular Light & fast Sleek & intuitive interface

انواع بازی ها:


سبد خرید شما:

0 قلم
 جستجوی بازی:


اطلاعات:


پرفروشترین بازی ها:
 
فروشگاه مرکز فروش بازی ایران

فروش بازی کامپیوتری (Gravel (3DVD

فروش بازی کامپیوتری (Gravel (3DVD
برای گسترش یافتن کلیک کنید
قیمت: قیمت:14,630 تومان
دست رسی: موجودی
مدل: <b>Notice</b>: Undefined variable: j in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b><b>Notice</b>: Undefined index:  in <b>/home/noorsph/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl</b> on line <b>27</b>
درجه ی میانگین: بدون درجه

فروش بازی Gravel برای پی سی

توضیحات بیشتر بازی Gravel :

در میان جدیدترین اخبار بازی، استودیو مایل‌استون (Mileston S.r.l.) با انتشار تریلری جدید برای اولین بار گیم‌پلی بازی Gravel را که در سبک مسابقه‌ای و آفرود در حال توسعه است، به نمایش گذاشت. ویدیو جدید که به مدت ۳ دقیقه است، رانندگی یکی از اتومبیل‌ها را در مسیری در شهر داسک واقع در استرالیا را نشان می‌دهد.
اگر برای اولین بار است که نام بازی ماشین سواری Gravel به گوش‌تان می‌خورد باید گفت که این پروژه اوایل سال جاری معرفی شد و کاربران در این بازی در یک برنامه تلویزیونی خیالی به نام Gravel Channel Web TV قرار می‌گیرند. در جریان حالت Career این بازی کاربران قادر خواهند بود که در ۵۰ مسیر مختلف که در ۱۶ محیط متفاوت اتفاق می‌افتد، رانندگی کنند. یکی از ویژگی‌هایی که Gravel را از بازی‌های مشابه متمایز می‌کند، ۴ حالت مختلف آن است که در بخش اصلی Career جای گرفته است. این حالت‌های شامل Wild Rush، Cross Country، Speed Cross و Stadium می‌شود که توانستیم در تریلر پیشین این بازی که در نمایشگاه گیمز‌کام 2017 منتشر شد نگاهی به حالت‌های یاد شده بیاندازیم.
مسابقات در حالت Wildrush بیشتر جنبه مبارزه‌ای به خود می‌گیرد و وقایع آن نیز در مسیر‌های طبیعی رخ می‌دهد. در آن سو در بخش Cross Country، بازی کاربران را در محیط باز رها می کند تا کاربران بتوانند برای پیدا کردن مسیر نزدیک‌تر به نقطه پایان با یکدیگر به رقابت بپردازند. از طرفی حالت Speed Cross به کاربران اجازه می‌دهد که مسابقات خود را در مسیر‌های رسمی آفرود انجام دهند و در بخش Stadium به مسیر‌های سنتی ملحق شوند و پرش‌هایی داشته باشند. گفتنی است که حالت‌های یاد شده هفته گذشته در جریان نمایشگاه گیمز‌کام 2017 قابل بازی بود و بازدیدکنندگان توانستند این بازی را تجربه کنند.

تصاویر ضمیمه ای برای این محصول وجود ندارد.